تبلیغات

 

دستخط نخست:

 

سلام به همه دوستان

 

اول از همه تشکر کنم از اینکه به این خونه جدید هم اومدید......

 

دوم اینکه علت اومدن من به این جا رو کما بیش همه فهمیدن.....من هم مثل بقیه حس کردم وظیفم حکم میکنه بیشتر از این در بلاگفا نمونم......کاری به اینکه این کار من و دوستان دیگه تاثیری داره یا نه ندارم، چرا که عدم کسب نتیجه موجب سلب مسئولیت نمیشه ولو اینکه خیلی هم بی تاثیر نبوده و نیست.....به هر حال ما باید به نوعی اعتراض خودمون رو نسبت که اقدامات جدید بلاگفا و اصرار مدیر آن در مسدود سازی وبلاگ های ارزشی و به خصوص ویلاگ هایی که محبوبیت زیادی دارند ، نشان بدیم؛ درسته که بلاگفا یک سرویس شخصی است ولی این مساله دلیلی برای زیر پا گذاشتن قوانین نیست.

به هر حال......دستخط در میهن بلاگ افتتاح شد!!!

 

سوم !

محیط پنل میهن بلاگ با بلاگفا خیلی خیلی فرق داره، من هنوز باهاش کنار نیومدم ولی کم کم عادت میکنم.

محیط بدی نیست، من همه ی سیستم ها رو بررسی کردم ، به طور کلی اینجا محیط خوبیه....اینو برای دوستانی که میخوان اسباب کشی کنن گفتم. در ضمن اگه کمکی هم از دستم بر میاد در خدمتم.

 

چهارم!

دیدید بلاگفا فیلتر شده بود؟! البته میگن اشتباهی بوده ولی به نظر من آه من گرفتتش!!!! آخه وسط امتحان ها آدمو مجبور به اسباب کشی میکنه!!!!

 

پنجم!

دیگه امتحان هام داره تموم میشه(هفته دیگه!) ،  از این به بعد سعی میکنم سریع تر به روز کنم، این یعنی اینکه شما هم باید زودتر سر بزنید!! نگید نگفتم!!!

 

 

دستخط دوم :

البته این قسمت دیگه دستخط نیست!!! همین جوری محض کلاس کار گفتم دستخط دوم!!! آخه اینجوری با حال تره!!!!

این طرح رو از آقا،سید حسن نصرالله و عماد مغنیه، به درخواست آقا حامد(وبلاگ: طرفدار دو آتیشه ولایت) زدم.

میدونم خوب نشده......اشکالاتش رو بزارید به حساب امتحان ها! (ولی خداییش طرح زدنش هم سخت بود! چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ.......)

 

 

 

اندازه واقعی
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1 تیر 1389 توسط الهام
همه پیوندهای روزانه

قالب وبلاگ