تبلیغات

 

 

22 خرداد در راه است....

 پارسال در همین روزها بود که به جای درس خواندن پای ثابت مناظره ها و بحث های نه چندان دوستانه با دوستان شده بودم!!

 چه روزایی بود ! روزها سایت ها را بالا و پایین میکردم و شب ها مناظره ها و فیلم های تبلیغاتی و مصاحبه ها را میدیدم!!! خلاصه درس خواندن به خاطرات پیوسته بود!!!

  در کلاس عربی بحث بر سر این بود که «عربیه» به «دول» بر می گردد یا به «خلیج» و اینکه اگر شیخ در کنکور شرکت می کرد عربی چند درصد میزد؟؟!! حیف که آمار نداشتیم که در آن قطعا بحث میکردیم که مهندس این نمودارها را از کجا آورده!!! 

 نام مهندس که باید به سبب استفاده از یک کلمه به دفعات در یک برنامه در کتاب رکوردها ثبت شود و البته مناظره شیخ به عنوان پر سوتی ترین مناظره!!! اصلا جناب شیخ شخصاٌ یک کتاب رکورد هستند!!! سردار هم آنقدر حرف های عجیب و غریب زده بود و شخصا چیزی از حرفهایش دست گیرم نشد فقط همین را فهمیدم که میگفت من می آیم جلو دوستان در سایه و یواشکی کارهاشان را بکنند یا دوستان می آیند جلو و من در سایه ... ؛ ایران را هم می خواست تکه تکه کند به گمانم! چند تکه اش یادم نیست ؟! سردار ! ما ایران را یک تکه ای و یه جا میخواهیم!!!

 یادش بخیر ! چه قدر شعار درست شده بودم اون موقع، یادتون هست؟

آزادی اندیشه با چیز و چیز نمیشه

مالك اشتر علی، تو انتخاب اولی

نصر من الله و فتح قریب درود بر احمدی بی رقیب

محمود احمدی‌نژاد، ریشه‌كن ظلم و فساد

احمدی‌، احمدی، حمایتت می‌كنیم

ابوالفضل علمدار احمدی رو نگهدار

سبز شده سبز ریا مهدی بیا مهدی بیا

كی خسته است............. موسوی و هاشمی

احمدی قهرمان 4 سال دیگر بمان

.

.

.

.

.

 

خلاصه....

 دکتر رای آورد و اونم چه رایی!! بیچاره شیخ در رای آوردن هم سوژه شد!!!

                         

 22 خرداد برای همیشه به یاد همه می ماند با تلخی ها وشیرینی هایش و به نسل های بعد خواهیم گفت که مردم ایران در 22 خرداد 1388 جانی دوباره به انقلاب دادند و رای نه به احمدی نژاد که به رهبر دادند... 

خداوند را سپاس كه بار دیگر ایران را سرافراز و مردم هوشمند ما را به آفرینش حماسه‌ى ماندگار دیگرى موفق ساخت. بیست و دوم خرداد یكهزار و سیصد و هشتاد و هشت، برگ زرینى شد از كتاب سرنوشت ایران كه مردم ما سطر سطر آن را با همت والا و عزم استوار خود نگاشته و هشیارى و پایدارى خود را به حراست از آن گماشته‌اند. حضور هشتاد و پنج درصدى در پاى صندوقهاى رأى در انتخابات اخیر، نشانه‌اى آشكار است از احساس دلبستگى و غیرت و اهتمامى كه این ملت كهن و پرافتخار، به دسترنج سى ساله‌ى خود میورزد و امید و آرزوئى كه به كمال و اعتلاى آن و زدودن كاستى‌ها و كجى‌ها از آن در دل میپروراند...

 «حكم تنفیذ دهمین دوره‌ى ریاست جمهورى اسلامى ایران، 1388» 


۳ تا طرح جدید زدم....

ما رفتیم تا بعد امتحان ها!

 

                     

 

                     

  

 

 




برچسب ها: 22 خرداد، انتخابات، احمدی نژاد، موسوی، کروبی، تنفیذ، خاطره، پوستر،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 خرداد 1389 توسط الهام
همه پیوندهای روزانه

قالب وبلاگ